Autor stránek

Autor stránek

Zde může být text o autorovi

Vítám Vás na stránkách HC Chotíkov!

Návštěvní kniha

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5147"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Pro fanoušky hokejové Bohemky.
http://www.hcbohemians.cz
Zapomněl jsem email pro odpověď - hokejovakronika@seznam.cz
Vážení,
přejeme vám dobrý den a obracíme se na vás s následující nabídkou, žádostí či výzvou, vyberte si sám, které označení se vám bude zdát nejpříhodnější.
Od nové hokejové sezony 2018/19 připravujeme zahájení edice nového tištěného měsíčníku, zaměřeného na současnost i historii českého ledního hokeje. Nový měsíčník bude přinášet především informace a statistiky o bojích ve dvou profesionálních seniorských ligách i reprezentačních akcích, své místo budou mít i juniorské a mládežnické kategorie, a stranou nezůstanou ani II. Liga a soutěže krajské a výše zmíněná bohatá historie českého hokeje.
Protože chceme svým čtenářům, hokejovým fanouškům, přinášet co nejkvalitnější informace z přímých zdrojů, rádi bychom nejen na tvorbě obsahu měsíčníku spolupracovali se všemi kluby, tedy i s klubem vaším.
Nechceme vás dlouho zdržovat, ale jestli vás možnost spolupráce vašeho klubu s jediným periodikem zaměřeným výhradně na český lední hokej zaujala, a chcete více informací, rádi vám pošleme všechny potřebné podklady a zodpovíme všechny vaše dotazy.
S vírou v budoucí plodnou spolupráci
Thomas Bartos – manažer projektu
Jiří Stránský – šéfredaktor měsíčníku Hokejová kronika
Výborný nápad a je v plánu :-!
Www download gta san andreas
сирия что там происходит ситуация в тунисе http://www.ftp-khujand.tj/index.php - авария нижегородская область http://saundfilms.biz/demo/goods/kino/kino/kino/kino/kino/kino/kino/kino/kino/kino/kino/15210-otel-prezident-2013-satrip.html - бенедикт камбербэтч организация не сдавала отчеты новые штрафа с 1 сентября 2013 http://www.ukrat.ru/index.php?/kopii-uchreditelnyx-dokumentov-poluchenie-kopij-ustava-predostavlenie-kopij.html - как получить копию устава из налоговой http://steamup.ru/user/Liliicome/ - макс 2013 прямая трансляция затопление в амурской области
malatapavel:
pro nový web doporučuju službu www.sklub.cz, maj tam akci tusim do 30.6. super sluzba jede nam na tom fotbal:) priklad: hcstadioncheb.cz
Zdar.
Každé uterý od 18:30hod je k dizpozici hřiště v areálu ZŠ Chotíkov-probíhá tam trénik hokejistů-tak choďte potřebujem to všichni!!
Zdravím všechny příznivce Chotíkovského hokeje!!!!Zkusím ty stránky obnovovat a aktualizovat!smiley Malkin
Malkin
Řekněme NE několika málo manažerům, kteří svými mocenskými ambicemi a touhou o uzavření ELH hazardují s celým českým hokejem! Místo toho řekněme ANO zatraktivnění divákovi, na kterém hokej může jen vydělat! Více na:

http://ano-cesko-slovenskemu-hokeji.webnode.cz
Ahoj světe!
Malkin
Ne 7. červenec 2019, 05:30:45 CEST
malatapavel
stránky vytváří webmaster Bc.Pavel Malata
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one